Procesuāla izrāde pilsētvidē "DRUPAS"

15.jūnijā Liepājā, Pasta ielā 26 (autostāvvietā), plkst. 21:30, ieeja bez maksas, nepieciešams uzrādīt "Covid-19" sertifikātu

19.jūnijā Rīgā, AB Dambī, plkst. 21:30, festivāla "Laiks dejot" ietvaros. 

Izrāde „Drupas” būs skaniska, ritmiska un fiziska izrāde, kuras kustību partitūru veidos horeogrāfes Kristīnes Brīniņas sadarbība ar 500 ķieģeļiem, apspēlējot cilvēka un vides dažādās attiecības.  Darba iecere sasaucas ar Martina Haidegera filozofiskās esejas "Būvēšana, dzīvošana, domāšana" ideju, ka mājošana un rūpes par lietām ir tiešais ceļš, kurā realizējas cilvēka esamība.

Izrādes norises vieta un saturs ir piemērota cilvēkiem ar kustību un dzirdes traucējumiem.

Izrādes ilgums - 50.min

SVARĪGI! Publisko pasākumu apmeklējuma noteikumi šobrīd paredz, ka izrādes apmeklēt klātienē būs iespēja tiem skatītājiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19 un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas vai trīs nedēļas pēc saņemtas pirmās ražotāja AstraZeneca vakcīnas, kā arī tiem skatītājiem, kuri Covid-19 pārslimojuši pēdējā pusgada laikā.

No 1. jūnija ikvienam ir iespēja elektroniski vietnē www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Ierodoties uz izrādi, skatītājiem jāuzrāda derīgu personu apliecinošu dokumentu un Covid-19 sertifikātu.

Pasākumu atbalsta: Liepājas Kultūras pārvalde un Valsts Kultūrkapitāla fonds

PIESAKIES IZRĀDEI ŠEIT: 

 .