Tallinas ielas kvartālā tiks veidota mūsdienu mākslas, mūzikas, dejas un dzejas kultūrvieta. “Laikmetīgo trešdienu” apmeklētājiem būs iespēja noskatīties un noklausīties vienu vai divas aktivitātes, garajā starpbrīdī starp tām nesteidzīgi ieturēt arī īpašās “Laikmetīgo trešdienu” uzkodas, par kurām rūpēsies kafejnīca "Austra" un izbaudīt mākslas izstādi. 

Projekta kopējā iecere ir veidot plašu un mākslinieciski augstvērtīgu pasākumu programmu, kas norisināsies līdz 16. septembrim, mūsdienu kultūras baudītājiem ļaujot izvēlēties, apmeklēt dažādu mūziķu, dzejnieku, dejotāju performances un apskatīt 3 vērienīgas mākslas izstādes.

Sadarbojoties ar vīna veikalu "Vīnoga" esam izveidojoši arī "Laikmetīgo trešdienu" vīnu izlasi. Katru trešdienu būs iespējams iegādāties trīs veida vīnus gan pudelēs, gan glāzēs. 

Pērkot biļeti uz koncertu un deju vai dzeju, pasākuma apmeklētājam būs iespēja arī apskatīt laikmetīgās mākslas izstādi.

Ieeja pasākumā no Tallinas ielas 10.

Biļetes būs iespējams iegādāties arī klātienē!

Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākuma norise tiek plānota iekštelpās - koncertzālē Tu jau zini Kur.


Atgādinām, ka alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholiskos dzērienus ir aizliegts pārdot, iegādāties un nodot nepilngadīgām personām.

 Pasākumā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes!

Atgādinām, ka pasākuma laikā ir jāievēro divu metru distance un  pareiza roku higiēna. 

Pasākuma laikā tiks fotografēts / filmēts. .